Yurt Dışında Eğitim İmkanı

Üniversite Eğitimini yurt dışında alabilmek hemen hemen her öğrencinin hayali diyebiliriz. Özellikle eğitiminizi Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok farklı üniversitesinde devam ettirmek, uluslararası çalışma imkanlarıyla beraber iyi bir dil eğitimini de beraberinde getiriyor.

Yurtdışında tıp eğitimi için en çok tercih edilen bölge Avrupa diyebiliriz. Avrupa’ da aldığınız bir Tıp Eğitimiyle birlikte dünyanın birçok hastanesinde doktor olarak görev yapabileceğiniz bir mavi diploma sahibi oluyorsunuz. Özellikle iyi bir üniversiteden iyi bir eğitim ve dereceyle bitirmiş olmak size dünyadaki kapıların çoğunu açıyor diyebiliriz.

Bu konuda İtalyada üniversite eğitimi son yıllarda oldukça ön plana çıkmaya başladı. İtalya, Tıp Eğitimi alacak öğrenciler için en makul ve yüksek eğitim veren bir ülke haline geldi. Özellikle ülkenin alanında çok başarılı onlarca akademisyeni olması ve Tıp konusunda yüksek öğretim programlarına sahip olması İtalya’yı Tıp Eğitimi için cazibe merkezi haline getiriyor. Bologna, Bari, Milano gibi birbirinden ünlü ve yüksek eğitimli üniversitelere programımız kapsamında kayıt olabilir, uluslararası seviyede bir doktor olabiirsiniz. Bu durum da haliyle bu ülkeyi Avrupada tıp eğitimi alabileceğiniz en makul ülkelerden birisi haline getiriyor.

Pisa Eğitim olarak her yıl İtalya’ ya yüzlerce Türk Öğrenci yerleştirmekle birlikte bu konuda en büyük hizmeti veren kurum olduğumuzu gururla söylemek istiyoruz.