Yeni Nesil Alışveriş Kartı

İnternet alışverişlerine olan ilginin artması ile beraber güvenliği ve finansal özgürlüğü sağlamak adına ön ödemeli kart hizmetleri geliştirilmiştir. İnternet üzerinde güvenilir bir kasa sahibi olmak istiyorsanız, sitemizin sunmuş olduğu profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Pratik ve güvenilirliği ile dikkat çeken bu ödeme aracı sayesinde dolandırıcılara karşı kendinizi koruma altına almış olursunuz.

Online alışverişi daha keyifli hale getiren 112paykasa.com, ihtiyacınız olan güvenilirliği ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. İhtiyaçları ve beklentileri fazlası ile karşılayan sitemiz, dükkânlarda dolaşmak yerine oturduğunuz yerden alışveriş yapabilmenin hazzını yaşatıyor. Yüzde 100 güvenilir olan hizmetlerimiz kapsamında hiçbir kişisel ve finansal bilginize gerek kalmıyor.

Hem yurtiçi hem de yurtdışı alışverişlerde kullanılabilen PAYKASA kart, tüm platformlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Bankalar tarafından kredi kartları üzerinden yapılan kesinti ya da faiz gibi ücretleri bu kartımızda ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Online ödemenin en güvenilir ve en etkili yolu olan Paykasa’yı tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Dilediğiniz miktarı kartınıza yükledikten sonra ekibimiz tarafından 16 haneli sanal pin şifreniz iletilir. Bu şifreyi aldıktan sonra alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

a kart, tüm platformlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Bankalar tarafından kredi kartları üzerinden yapılan kesinti ya da faiz gibi ücretleri bu kartımızda ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Online ödemenin en güvenilir ve en etkili yolu olan Paykasa’yı tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Dilediğiniz miktarı kartınıza yükledikten sonra ekibimiz tarafından 16 haneli sanal pin şifreniz iletilir. Bu şifreyi aldıktan sonra alışverişe hemen başlayabilirsiniz.