Uzun Ömürlü Binalar İçin Kaliteli Hizmetler

Kırmaksan Mühendisliğin tecrübesi ve güveni altında 2014 yılında mantolama hizmetlerine başlayan firmamız, SıvaTerm kalitesini kısa sürede fark ettirmeyi başarmıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz, sektörün en iyi ve profesyonel çalışmalarına imza atmaktadır. Türkiye’nin her yerine ulaştırılabilir hizmetlerimiz sayesinde birçok avantaj kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Balıkesir ve İzmir illerinde bulunan merkezimizden SıvaTerm markasının üstün nitelikli hizmetlerini sunuyoruz.

İnsanlar için önemli yerlerden biri olan binaların dış cephe mantolama işlemlerini kısa sürede yapıyoruz. Isı köprülerinin oluşmasını engelleyen ve yasal olarak bir zorunluluk haline gelen mantolama hizmetleri sayesinde enerji kaybına son veriyoruz. Bu sayede binanızı doğa olaylarına karşı da koruyoruz. Büyük oranda ısı tasarrufu sağlayan dış mantolama hizmetlerimiz kapsamında ücretsiz keşif fırsatlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Binalarda yaşam kalitesini artıran ısı yalıtım sıvası hizmetimiz de büyük ilgi görüyor. Bu uygulamamız ile ses yalıtımı yanında ısı yalıtımı da sağlanmış olur. Enerji tüketimi en çok binalarda gerçekleştiği için yalıtım işlemleri de binalar için zorunlu hale getirilmiştir. Hem ülke ekonomisine hem de sizlerin cebine katkı sağlayacak hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 0 850 255 20 60 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.