TÜRKİYE’NİN EN POPÜLER PAYKASA İŞLEMLERİ

Her geçen gün kullanımı yaygınlaşan Paykasa, ülkemizde de ilgi gören ödeme sistemlerinden biri olmuştur. Loyakart.com sitesi olarak tüm kullanıcılarımıza profesyonel hizmetler sunuyoruz. Temel hedefimiz kullanıcılarımıza güvenilir online alışveriş deneyimini yaşatmaktır.

Bu hedef doğrultusunda Paykwik satın al paketi sunuyoruz. Euro üzerinden işlem gören kartınızı bütçenize uygun olarak seçebilir ve kendi limitinizi kendiniz belirleme avantajını elde edebilirsiniz.

Herhangi bir şüphe duymadan internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan sitemiz, ucuzPaykasa seçenekleri ile ekonomik yönden de avantaj sağlamaktadır. Kartımıza sahip olmak için herhangi bir zahmete katlanmanıza hiç gerek yok. Kredi kartı kullanımı olmadığı için hesabınızın ya da kartınızın bir başkası tarafından çalınması ve kullanılması söz konusu değildir.

Sağlıklı bir alışveriş yapma olanağı sağlayan Paykwik kartlar tek kullanımlıktır. Kendi belirlediğiniz ve yüklediğiniz limit dahilinde alışverişinizi yaptıktan sonra verilen 16 haneli şifre bloke olur. Kartı kullandıktan sonra yüklediğiniz limit bitmediği zaman üzülmeyin.

Paranızın boşa gitmesine engel olan Loyakart.com, Paykwik bozdur seçeneği sunmaktadır. Bu sayede kalan tutarı geri alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz ile ilgili bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.