Teknolojik Cihazların Tamiri Konusunda Öncü İsim

Sektörde yaklaşık olarak 10 yıldır hizmet veren firmamız, Revoser markasını yaratmış ve müşteri hizmet ağını her geçen gün geliştirmiştir. Firmamızın Ankara Asus Servisi olarak sunduğu hizmetler büyük ilgi görmeye devam ediyor. Servis hizmetlerinde daima orijinal parçaları kullanan ekibimiz, garantili servis hizmetleri sunan nadir markalardan biridir.

Tüm marka cihazların teknik servis hizmetlerini sunan firmamız, yetkinliğini kanıtlamış elemanları ile Ankara Dell Servisi konusunda yardımcı olmaktadır. Cihazlarınızın tamiri aşamasında kullanacağımız parçaların mutlaka orijinal ve faturalı olmasına dikkat ediyoruz. Sizlerde mutlu müşterilerimiz arasında sizlerde yer almak istiyorsanız, bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Revoser hp servisi bünyemize getirdiğiniz HP marka cihazlarınız için ilk olarak ücretsiz arıza tespiti işlemi yapılır. En çok kullanılan HP yazıcıların tamir işlemleri çok kısa sürede yapılmaktadır. Cihazınızı teslim ettikten ortalama bir saat sonra tamir edilmiş bir şekilde geri alabilirsiniz. Firmamız kaliteli bir HP servisinin sahip olması gereken tüm yetkinliklere sahiptir. İhtiyaçlarınızın farkında olan teknik ekibimiz, beklentilerinize uygun olan tamir hizmetleri ile ön plandadır.