Sağlıklı ve Genç Görünümlü Bir Cilt İçin Bize Ulaşın

Hem bedenen hem ruhen hem de sosyal açıdan tam bir uyumluluk sağlayan estetik cerrahi operasyonları her geçen gün gelişerek birçok farklı soruna çözüm üretmektedir. İstanbul’da açtığı klinik ile hastalarına kalıcı ve kaliteli çözümler sunan Op. Dr. Cahit Vural, görsel rahatsızlıklarınıza son veriyor. Www.cahitvural.com web sayfamızdan ulaşabileceğiniz bu çözümlerden biri olan ameliyatsız yanak inceltme yöntemi ile yuvarlak ve şişman görünümlü yüz sorununa son veriyoruz. Yaşamı olumsuz olarak etkileyen bu durum için uyguladığımız yöntem ile beraber ince görünümlü yüze sahip olabileceksiniz.

Estetik cerrahi yöntemlerinin en yenisi olarak karşımıza çıkan lipomatik, ileri teknolojik donanımlarımız sayesinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. FDA onaylı özel cihazımız ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalar sonrasında istenmeyen bölgelerdeki yağlarınızdan kurtulacak ve deforme olan cilt yapınızın yenilendiğini göreceksiniz.

Nem oranını kaybeden cilt yapısı zamanla deforme olur ve istenmeyen bir görünüme neden olur. Bu durumdan kurtulmanız için H100 aşısı yaptırabilirsiniz. Cildinizin daha canlı ve genç görünmesini istiyorsanız, kliniğimize başvurarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve içiniz rahat bir şekilde işlemleri yaptırabilirsiniz.