Royal Yapı’nın Ekonomik ve Kaliteli Ürün Ağı

Günümüzde tavukçuluk sektörü kapsamında kanatlı hayvan yetiştiriciliğine büyük ilgi duyulmaktadır. Hobi amaçlı bu işe atılanlar ile beraber ticari amaçla kanatlı hayvan yetiştirmek isteyenlerin sayısı da fazladır. Bu nedenle kuluçka makinası ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacı en iyi ve en hızlı şekilde karşılamayı hedefleyen Royal Yapı, hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Daha fazla civciv elde etmenizi sağlayacak sıcaklık, nem ve diğer özelliklere sahip olan kuluçka makinelerimizden memnun kalacaksınız.

Tavuk dışında hindi, kaz ve ördek gibi hayvanların da civcivlerini elde etmek istiyorsanız, otomatik yumurta viyolü ürünümüz tam size göredir. Yüzde 100 yerli üretim olan ürünümüzü kullanırken adaptöre ihtiyacınız olmayacak. Dakikada 3 tura kadar çıkabilen ürünümüzü Timerlar ya da röleler ile kullanabilirsiniz.

Sitemizden satın alınan ürünlerden biri de tavuk yemliği olmaktadır. Kanatlı hayvanların yemini kıyarken dökülmesini engelleyen ve her tarafa eşit oranda yem aktarılmasını sağlayan ürünümüzün kullanışlılığına hayran kalacaksınız.  Sitemiz üzerinden ürünleri seçerek farklı ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri firmamızdan teslim alabilirsiniz. Ayrıca kargo ile adresinize teslim seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.