PİYASANIN EN GÜVENİLİR HİZMETLERİ İÇİN DOĞRU ADRES

Alteksan Mühendislik olarak en yeni çözümlerle topraklama ölçümü yapıyoruz.  Müşterilerine daima en iyi hizmetleri verme amacı taşıyan firmamız, teknolojik gelişmeleri daima yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Binaların ve bina içerisinde yaşayan kişilerin güvenliğini sağlamak için topraklama yapılması zorunludur. Toprağın elektrik akımını geçirme sırasında gösterdiği toprak direnci uzman ekiplerimiz tarafından büyük bir hassasiyetle ölçülmektedir. Hayati önlemler arasında yer alan bu işlem için özel cihazlarla topraklama raporu hazırlıyoruz. Tesislerin özelliklerine göre belirli periyotlarda topraklama işlemlerinin ve raporlarının hazırlanması yapılmaktadır.

27 yıllık bir sektör deneyimi olan Alteksan Mühendislik bir marka haline gelmiş ve hem müşterilerinin hem de yapılarındaki cihazlarının güvenliğini sağlamaktadır. Bu güvenlik hizmetlerinden biri olan paratoner ölçümünü büyük bir titizlikle yapıyoruz. Topraktaki eş potansiyelin bozulmasını ve başlıkta bulunan metal çubuğa elektron akışını sağlayan bu yöntem ile yıldırımın düşeceği nokta hesaplanır.

Elektrik enerjilerinin son tüketiciye kadar kayıp yaşamadan ulaşmasını hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda şebekeden çekilen reaktif elektrik gücünün kayıplarını azaltan kompanzasyon bakımı yapıyoruz. Bu sayede elektrik enerjisine ödeyeceğiniz bedellerin düşmesine yardımcı oluyoruz. Alteksan Mühendislik olarak hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Yüksek gerilimin amaca uygun olarak azaltılmasını ya da yükseltilmesini sağlamak için trafo bakımı işlemlerine önem veriyoruz. Elektrik sistemlerinin temeli olan trafoların düzenli olarak bakımlarını yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.