Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar Ve En Yüksek Faiz Oranları

Son dönemlerin karlı yatırım geliri sunan mevduat hesapları yüksek faizlerle kazandırmaya devam ediyor. Siz de mevduat hesabınızla yıllık, aylık, günlük ya da sizin belirlediğiniz vadelerle paranızı faiziyle katlayabilirsiniz. Karı en yüksekten almak için en yüksek faiz veren bankalar listene göz atabilirsiniz.2019 yılı ocak ayı verilerine göre en yüksek oran yüzde yirmi altı oranla HSBC, yirim dörtle Burgan Bank. Daha sonra bunu yüzde yirmi üç oranı ile İNG ve Odeabank takip ediyor. Akbank, Denizbank ve Ziraat Bankası da yüzde 19 oranla yüksek faiz veren bankalar arasında. Bunların dışında tüm güncel kredi kampanyaları ve güncel faiz oranlarını sitemiz sizlerle paylaşmaya devam edecek.

Ziraat bankası internet bankacılığı güvenilir hizmet sunmak amacıyla geliştirdiği mobil uygulama sayesinde kredi hesaplama, başvuru yapma gibi bir çok online işlemi şubeye gerek kalmadan halledebilmenize olanak veriyor.

Tüm bunların öğrenciler tarafından ilgilendirdiği nokta ise kredi çekmek isteyen on sekiz yaş üzeri gençlerin öğrenci kredi kartı veren bankalar arayışı içerisine girmesi. Şu an ülkemizde aktif olarak hizmet veren tüm bankalar öğrenciler için kredi kartı imkanı tanıyor. Bir kısmı ücretsizken bir kısmı da küçük miktarlarda aidat talep ediyor. Ücretsiz kart veren bankalar şöyledir:

*T.C Ziraat Bankası

*Garanti Bankası

*Halkbank

*Şekerbank

*İş Bankası