Kayseri Ortodonti Merkeziniz

Ortodonti konusunda uzman bir klinikle çalışmak istiyorsanız bu anlamda bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü kayseri ortodonti hizmeti konusunda rakipsiz olduğumuzu ve zirvede yer aldığımızı bilmenizi istiyoruz. ( Ortodonti uzmanlarımız hakkında bilgi edinmek için http://www.ortoperio.com.tr/doktor/bora-arifoglu-2.html sayfamızı ziyaret ediniz..) Her şeyden önce biz işlemlerimizi dikkatli bir şekilde yerine getiriyoruz. Hastalarımızın sağlıklı bir ağız ve diş yapısına sahip olabilmesi adına kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Her şeyden önemlisi ticari kaygılardan ziyade müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bundan dolayı da Kayseri’deki hastalarımız dişleriyle ilgili bir sıkıntı yaşadığında direkt olarak bize gelmektedir.

Kayseri’de uzun yıllardır bu işi kararlılıkla yerine getiriyoruz. Diş sağlığınızı koruyabilmek adına birçok işlem uyguladığımızı da söyleyebiliriz. Bunlardan biri kayseri diş eti uzmanı seçeneğimizdir. Bu hizmet seçeneği sayesinde diş etlerinizdeki problemleri gidermekteyiz. Buradaki mikropları öldürerek diş etlerinizin daha sağlıklı ve temiz bir görünüme kavuşmasını sağlamaktayız. Bundan dolayı diş etlerinizin bakımını düzenli aralıklarla kliniğimizde yaptırmalısınız.

Biz hem yetişkinlere de hem de çocuklara özel hizmet vermekteyiz. Çocuklara özel hizmetlerimizi kayseri özel çocuk diş kısmımızda topladığımızı bilmelisiniz. Bunun sonucunda da dişlerinizdeki sorunların tedavisi için bize gelebilirsiniz.