Hostixo Kalitesine ve Hizmetlerine Güvenin

Müşteri odaklı hizmet sunmak amacı ile 2007 itibari ile sanal sunucu çalışmalarına başlayan Hostixo, kendini sürekli geliştirerek başarılı bir yol kat etmiştir.  Yeniliklere her zaman açık olduğunun belirten firmamız, bilişim sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerine yansıtmıştır. Artan ya da azalan sunucu kapasitesini planlama konusunda zorluk çeken herkes, firmamızın sunucu hizmetlerinden yararlanabilirler.

Hizmetlerinde en iyi performansın sağlanmasını hedefleyen firmamız, bulut sunucu paketlerinde çift işlemcili ve SSD diskli sunulara yer vermektedir. Alanında uzman bir ekibe sahip olan Hostixo, satın alacağınız sunucunun kurulumunu ve tüm ayarlarını ücretsiz olarak yapmaktadır. Bu sayede kurulum ve ayarlama gibi ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

10 yıldan süredir sektörde başarılı faaliyetlere imza atan firmamız, hizmet kalitesini sürekli yükseltecek yeniliklere yer vermektedir. Bu alandaki yeniliklerden biri de limitsiz hosting olarak karşınıza çıkıyor. Bu paketin keyfini en iyi şekilde yaşamanız için profesyonel çalışmalar yürütülmektedir. Sitelerinizin çok daha hızlı yayın alması için Litespeed servisine yer veriyoruz. Ayrıca web sitelerinizi olası tehlikelere karşı korumak için hizmet verdiğimiz müşterilerimizin tüm hosting hesaplarının ücretsiz olarak taşınmasını sağlıyoruz.