Her Zevke Uygun Canvas Tablo

Ahşap şasesi ve cotton kumaşı ile kaliteli ve şık bir görünüm sunan canvas tablolar, evlere farklı bir hava katmaktadır. Candan Ofset, gelişmiş dijital baskı makineleri ve deneyimli personeliyle, baskılarda yüksek çözünürlüğe ulaşabilmektedir. Firma, hayvan tabloları, araba tabloları, yiyecek-içecek tabloları, uzay ve dünya tabloları ürettiği gibi Atatürk tabloları üreterek müşterisine sunmaktadır. Firma, ürettiği tabloları, canvasburada.com üzerinden müşterisine ulaştırıyor.

Kaliteli Canvas Tablo

Firmanın, kaliteli ahşaptan ve 0 cottondan ürettiği tablolar, müşterilerden büyük ilgi görüyor.  Bunun yanı sıra, photoshop desteği ve gelişmiş dijital makinalar ile resim kalitesi en üst seviyede oluyor.

Kişiye Özel Canvas Tablo

Siteye giren ziyaretçiler, tablo galerisinden istediği tabloyu seçerek, sipariş edebiliyor. Bunun dışında, firma kişiye özel canvas tablo hizmeti sağlıyor. Kişiye özel tablolar, tek parça, iki parça, üç parça veya daha fazla parçadan oluşabiliyor. Candan Ofset, kişilerin istedikleri ebatlarda yapılabilen tablolar üstelik yüksek görüntü kalitesinde üretilebiliyor.