EN BAŞARILI BİLGİ YARIŞMASI

Geniş bir bilgi dünyasına girmeye hazır mısınız? Matemetik, spor, genel kültür ve bilim gibi sayısız alanda sayısız sorular ile sizi eşsiz bir dünyaya çağırıyoruz. Hepbilirim oyunumuz sayesinde hem kendinizi sınayacaksınız hem de eğleneceksiniz.  Her kategoriden farklı sorular karşımıza çıkmaktadır ve bu sorular için size 20 saniye verilmektedir.

Bu oyun online bir platformdur ve ücretsizdir. Oyunumuz ile hem eğlenecek hem de top 15 sırasında lider olabileceksiniz. Oyuna hepbilirim.com adresinden girerek üye olduğunuz takdirde sitedeki oyuncular ile yarışma imkânınız bulunacak.

Oldukça beğeni alan bu oyuna ilgi oldukça büyük 2018 senesinin e n sevilen oyunları arasına giren bu oyunun gün geçtikçe daha büyük bir kitlesi olacağına şüphemiz yok. Oyunumuz da yer alan tüm sorular uzman kişiler tarafından hazırlanarak oldukça büyük bir soru havuzu hazırlanmaktadır. 7’den 70’ e herkesin ilgisini çeken bu oyun tema olarak milyoner oyununu anımsatmaktadır. Günümüzde siz de bir bilgi yarışması arıyorsanız hepbilirim bilgi yarışması sizler için harika ötesi bir oyun olacak.