Dişlerinizi Oridente Emanet Edin

Özel Orident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak Ataşehir diş sektörüne hızlı bir giriş yaptık ve sektörde görülen eksiklikleri gidermek için çalışmalara hemen başladık. Diş ve ağız sağlığının ne kadar önemli olduğu bilinse de, bu konuda dikkat eden kişi sayısı ne yazık ki azdır. Bu eksikliği gidermek ve hastalarımızı bu konuda bilinçlendirmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Bakımsız dişler zamanla çürür ve maalesef kaybedilir. Bu durumda günlük yaşamda büyük zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu zorlukları gidermek için implant diş uygulamalarını merkezimizde yapıyoruz. Öncelikle film ve analizler ile dişlerinizin ihtiyacı olan tedavi yöntemi belirlenir. İmplant uygulamasına karar verilmiş ise gerekli hazırlıklar yapılır ve anestezi altında işlemler acısız olarak gerçekleştirilir.

Dişlerinin estetik bir görünüme sahip olmamasından yakınan kişiler için kaplama diş öneriyoruz. Metal destekli olabilen kaplamalar, isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak zirkonyum kaplama da olabilmektedir. Kaplama hizmetlerimiz kapsamında öncelikle dişleriniz için ihtiyacınız olan tedavi yöntemi belirlenir ve bu aşamada istekleriniz de göz önüne alınarak en iyi uygulama gerçekleştirilir.