Çiçek ve Biz

Hizmet konusunda kalitesinden ve profesyonelliğinden taviz vermeyen çiçekçilik firmamız işlemlerini kararlılıkla sürdürmeye devam etmektedir. Bununla alakalı olarak firmamızın çiçek satın al kısmındaki çeşitliliğin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Buradan hareketle istediğiniz çiçeği istediğiniz ebatlarda bizde bulmanız mümkündür. Biz bu konuda gerekli düzenlemeleri yapmış durumdayız.

Firmamızda ki Çiçek Fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Alınacak olan çiçeğin kullanım amacına göre bizden satın alımlarınızı gerçekleştirmenizde fayda vardır. Buradan hareketle çiçek alacağınız zaman toplu şekilde de bütün kredi kartlarına taksit olacak şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bu arada aldığınız çiçeklerin teslimat elemanlarımız tarafından Samsun için istediğiniz bölgeye gitmesini de sağlayabilirsiniz. Bu teslimat işi için de çiçekçilik hizmetimize ek olarak cüzi bir rakam ödemeniz yeterli olacaktır. Böylece sizin adınızın olduğu kartın bulunduğu çiçek sevdiklerinize hızlı bir biçimde tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Hemen siz de çiçek siparişi verin ve bizim işimizde ne denli marka haline geldiğimizi görme fırsatını yakalayın. En taze en güzel ve en şık çiçeklerin bizden çıktığını görünce çok şaşıracağınızdan eminiz.