Birinci Sınıf Kalitede Kumaş Çeşitleri Bu Adreste

Köklü bir geçmişe sahip olan İsa Ev Tekstil firmamız, son modern cihazları kullanarak tasarladığı kumaş çeşitleri ile sektörün lider markalarından biri olmaya devam etmektedir. İstenilen nevresim kumaş konstrüksiyonlarında modern model ve desenlerde siparişler hazırlanmaktadır. Çağın teknolojik gelişimleri ile beraber kendini yenileyen firmamız, artan yoğun talepler karşısında ürün yelpazesini genişletmektedir.

Türkiye’de kaliteli ürün arayışında olan her müşteriye ulaşmayı başaran firmamız, hambez akfil kumaş türünde de rakiplerini geride bırakmıştır. Resim ile yağlı boya çalışmalarında çok sık rastlanan Amerikan yani hambez akfil kumaşların sağlam yapısına hayran kalacaksınız.

Firmamız bünyesinde pamuk saten kumaş çeşitleri de mevcuttur. Dokuma desenli kumaşımızın baskı niteliği hava geçiren bir yapıya sahip olup son derece idealdir. Terlemeyi önleyen saten kumaşlarımız uzun süreli kullanıma da uygundur. İstediğiniz şekilde sipariş verebileceğiniz kumaşlarımızı çeşitli alanlarda kullanabileceksiniz. Sitemizde yer alan hızlı sipariş formumuzu kullanarak siparişlerinizi birkaç dakika içerisinde verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firmamızın hizmetlerinden ve ürün kalitesinden memnun kalacağınıza eminiz. Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçerek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.