Akrillik Kaplama Nerelerde Tercih Edilir?

Spor sahaları zeminleri ve çeşitli projelerde kaplama hizmeti veren firmamız aynı zamanda malzeme satışı da yapmaktadır. Ana hizmet alanımız akrilik zemin kaplama olan firmamızın spor tesislerinin zemin kaplamasını yapmaktadır. Bunun yanında hem spor ekipmanları, hem de inşaat malzemelerinin satışını da uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Akrillik kaplama pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle spor halı sahalarında fazlasıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda akrilik kaplama kullanım alanı çok yaygındır. Çeşitli tesis, volaybol ve basketbol sahalarının da zeminlerinde tercih edilmektedir. Epoksi, poliüretan, pvc sistemleri ve bunun gibi daha pek çok alanda tercih edilmektedir diyebiliriz. Firma potansiyelimiz, işgücü kalitemiz, proje odaklı çalışma sistemimiz, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve daha fazlası firmamızın özellikleri arasında yer almaktadır.

Ana hizmet alanlarımız arasında yer alan halı saha kaplamasında uygun fiyatlar uygulanmaktadır. (Bakınız; https://www.bilgiliinsaat.com/uygun-maliyetli-hali-saha-yapimi-0533-504-10-20) Bu anlamda halı saha maliyeti en uygun şartlarda belirlenmektedir. Halı sahalarınızın sentetik çim saha kaplaması için bizi tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve talebinizi iletmek olmalıdır.