7/24 Hizmetlerimiz İle Daima Yanınızdayız

Premium Hesap Hizmetleri olarak bizi tercih eden tüm müşterilerimize son derece profesyonel hizmetler sunuyoruz. Son dönemlerde büyük ilgi gören turbobit premium hesap seçeneklerini en iyi şekilde sunan sitemiz, beklentileri en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Kullanıcılara hızlı bir indirme deneyimi sunan paketimizi aylık ya da yıllık olarak tercih edebilirsiniz. Üyeliğiniz boyunda istediğiniz oyunu, programı ya da dosyayı en hızlı şekilde indirebilirsiniz.

İletişim tipine göre indirme hızı sunan uploaded Premium sayesinde bekleme ya da reklam görmeye son veriyoruz. Önceden aynı anda dosya indiremezken, bu paketimiz ile dilediğiniz kadar dosyayı en hızlı şekilde indirebileceksiniz. Bağlantı türünüze göre en iyi şekilde desteklenen indirme hızı ve programlar sayesinde indirme işlemlerinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Sitemizde ilgi gören paketlerimizden biri de rapidgator Premium üyeliktir. İnternet sitelerinde yapılan kısıtlamalara karşı geliştirilen bu paketimiz ile farklı çözümleri bir arada sunuyoruz. İnternet kopuklukları nedeni ile yaşayacağınız sorunları gideren sitemiz, keyifli indirme işlemlerini yerine getirebileceğiniz bir seçeneği karşınıza getirmiştir. İnternet sağlayıcılarınız üzerinden aldığınız downloand hızını indirme işlemlerinde doğrudan kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.